پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170

پاکت جارو برقی جزء اقلام کلیدی آن محسوب می‌شود که بر روی قدرت مکش و عملکرد دستگاه اثر گذاری مستقیمی دارد. اصلی نگاهی گذرا به بازار پاکت جارو برقی متوجه می‌شویم که امروزه صدها مدل مختلف (از حیث جنس، برند، کارایی و …) از همین کیسه‌ها طراحی و روانه‌ی بازار شده‌اند که از بعدها متفاوت (کوچکترین سایز موجود در بازار ۵ سانتی متر و بزرگ‌ترین سایز موجود در بازار ۱۲۵ سانتی متر است.) و همینطور انواع متمایز (نظیر یک لایه، دو لایه، سه لایه و …) برخوردار هستند؛ بدین ترتیب همواره بایستی مراقب بود که پاکت متناسب حیاتی جارو برقی خود را گزینش کرده و از سوی دیگر، کیسه‌ی انتخابی باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا حیاتی دقت به بها آن‌ها، بتوان به جهت مدت زمانه طولانی‌ای از پاکت جاروبرقی خریداری شده استعمال کرد.اگر می‌خواهید به جهت خرید کردن پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170 مهم اطمینان مبادرت نمایید به شما پیشنهاد می کنیم از دکان اینترنتی توتک همین فرآورده را تهیه کنید.تا انتهای این نوشته ملازم ما باشید تا نکته ها مهمی را به جهت خرید کردن کیسه جاروبرقی فیلیپس 9170 بیان کنیم:

خرید کیسه جاروبرقی فیلیپس 9170

پاکت جاروبرقی های توتک مدلی مناسب به جهت جارو برقی‌ فیلیپس 9170 میباشد که بدلیل کیفیت تولید بالای آن‌ها، شما را توانا می‌سازند تا برای مدت روزگار طولانی‌تری (نسبت به بقیه محصولات مشابه) از آن‌ها استفاده کنید.برای خرید کردن پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170  می توانید با مراجعه به دکان اینترنتی توتک یا مهم تماس اساسی کارشناسان فروش همین وب سایت براحتی اقدام کنید و همچنین بصورت آنلاین خریداری نمایید.

کیسه جاروبرقی فیلیپس اورجینال چه خصوصیت هایی دارد؟

 • پاکت های هپا یکی از از پاکت های دوچندان بهداشتی و ضد میکروب است.
 • مناسب برای فضاهای در بسته و محیط های بهداشتی میباشد.
 • پاکت های بهداشتی هپا نسبت به پاکت های کاغذی اهمیت 50 % عمر اکثر و همچنین عملکرد فیلترینگ بهتری می باشد.
 • جنس چندین لایه پاکت از خروج گرد و خاک داخل پاکت به بیرون جلوگیری می کند.
 • پاکت جاروبرقی فیلیپس حساس 5 عددی محصولی مصرفی اروپا می باشد.
 • که امکان جاروکشی کاملأ بهداشتی را به جهت شما مهیا می آورد.
 • درون بسته پاکت جاروبرقی فیلیپس با 5 عددی پنج عدد پاکت یکبار مصرف قرار دارد.
 • که این پاکت های بهداشتی پارچه ای نسبت به پاکت های کاغذی کلیدی 50 درصد عمر بیشتر
 • و همینطور کارایی فیلترینگ بهتر می باشند.
 • جنس 5 لایه پاکت هپا از خروج گرد و خاک باطن پاکت به بیرون خودداری می کند.
 • پس از مالامال شدن می قدرت کلیدی کشیدن درب پاکت آن را کاملأ بست و از خروج گرد و خاک درون پاکت خودداری شود.

خرید کیسه جاروبرقی فیلیپس 9170 اصل چه اهمیتی دارد؟

هرگز از کالای تقلبی استفاده نکنید که بی تردید به جاروی شما زخم خواهد زد.توجه داشته باشید در شکل به کار گیری از پاکت های تقلبی و چینی جاروی شما از گارانتی خارج خواهد شد.به همین ادله خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170 اصل  از حساس ویژه ای برخوردار می باشد.

پاکت جاروبرقی فیلیپس ۹۱۷۰ چه مزایایی دارد؟

 • یکی از مهترین مزایای استفاده از پاکت جاروبرقی یکبار مصرف پرهیز از ورود ذرات معلق گرد و غبار به باطن جاروبرقی میباشد. پاکت های جاروبرقی ۵لایه باعث می شوند ذرات معلق، گرد و غبار و سـایر آلـودگی ها از پاکت جاروبرقی عبـور نکرده و ازگردش این ذرات كه باعـث تولید بیمـاری و حساسیت های متعدد می گردد در خانه و محـل كار جلوگـیری نماید ومحیطـی مناسـب به جهت شـما و فرزندانتان آماده می کند.
 • مصـرف پاکت جاروبرقی الیافی نسـبت به كاغذی كاهش می یابد. کیسه جاروبرقی سامسونگ الیافی امكان جذب گرد و غبار بیشتری را داشته و در عاقبت تعـداد و همینطور بدلیل عدم تولید مقاومت نا برابر قابلیت و امکان پاره شدن همین پاکت ها درجاروبرقی منتفی
  گردیده و از نفوذ آلودگی به باطن جاروبرقی و صدمه به آن خودداری می نماید.
 • نکته دیگراستفاده از سیستم پیشرفته در لمینت حاشیه های پاکت جاروبرقی باعث می شود در زمان بكارگیری فشار كمتری به موتور جاروبرقـی وارد گردد و طـول عمـر جاروبرقی افزایش یابد.متأسفانه بدلیل عدم لمینت در تعداد متعددی از پاكتهـای
  کاغذی و همیشگی صدمات فراوانی به جاروبرقی ها وارد می گردد.

قیمت جاروبرقی فیلیپس جور 9170

گرد و غبار موجود بر‌ بر روی اسباب موجب می‌شود تا از درخشندگی و زیبایی آن کاسته شود. یکی از مهم‌ترین کالایی که در خانه وجود داراست فرش و قالیچه است که تمیز بودن آن موجب خوبتر دیده شدن نقش و نگارش خواهد شد و در زیبایی منزل اثر گذار است. به جهت تمیز کردن آسان فرش شما نیاز به یک جاروبرقی باکیفیت دارید تا بتوانید سالیان سال از آن به کار گیری نمایید و از عملکرد آن راضی بودن تام را داشته باشید. کمپانی فیلیپس در راستای تحقق این نیاز به جهت کابران، اقدام به ایجاد جاروبرقی فیلیپس FC9170 نموده است. جاروبرقی فیلیپس گونه FC9170 از بهترین جاروبرقی‌های موجود در بازار میباشد که توانسته مهم عملکرد و قدرت بالای خود پاسخگوی نیاز همه‌ی خانه‌داران عزیز باشد. شرکت فیلیپس همین اطمینان را به جهت مشتریان خویش آماده کرده است، تا مهم خرید کردن این جاروبرقی سال های سال فارغ از عیب و نقص بتوانند از آن به جهت تمیز کاری خانه خود استعمال نمایند. از ویژگی‌های بارز جاروبرقی 9170 فیلیپس می‌توان به قدرت موتور 2200 واتی، لوله تلسکوپی و فیلتر هوای HEPA13 اشاره نمود.

مکش جاروبرقی رابطه مستقیم کلیدی اقتدار موتور دارد. هر چقدر توان موتور بالاتر باشد، مکش نیز بیشتر می‌شود تا جاروبرقی بتواند گرد و غبار موجود بر بر روی فرش و مبل را به‌راحتی جمع‌آوری کند. جاروبرقی 9170 فیلیپس کلیدی توان موتور 2200 وات بوده که همین قدرت برای یک جاروبرقی دوچندان خوب می‌باشد.برای دوراندیشی از ارزش جاروبرقی فیلیپس مدل 9170 می توانید از مغازه های اعتبار اقدام به به دست آوردن دیتاها کنید.

فیلتر جاروبرقی فیلیپس مدل 9170

برای هر فردی سلامت ماندن موتور دستگاه به جهت مدت طولانی بسیار حائز مهم می‌باشد. جاروبرقی فیلیپس مدل 9170 اهمیت فیلتر بهداشتی دربین کیسه و موتور می‌باشد تا از ورود گرد و غبار احتمالی که از کیسه خارج می‌شود و ممکن می باشد وارد موتور شود خودداری نماید. که سرانجام آن در جاروبرقی فیلیپس موجب بالا رفتن طول قدمت موتور می‌شود.داشتن فیلتر خروجی هوا خوب یکی از امتیاز‌های مثبت برای جاروبرقی محسوب می‌شود. جاروبرقی فیلیپس نوع 9170 مجهز به فیلتر HEPA 13 می باشد که این فیلتر در همین جاروبرقی پیشرفته فیلیپس موجب می‌شود تا 99 درصد گرد و غبار، پرز و موی حیوانات خانگی موجود در کیسه از دستگاه بیرون نشود.

کیسه دائمی جاروبرقی فیلیپس 9170

انواع جاروبرقی‌های امروزی به عامل بهداشت بیشتر و سالم‌تر ماندن موتور دستگاه، از کیسه‌های یکبار مصرف برای جاروبرقی استفاده می‌کنند. اکثر وقت ها خانم‌های خانه‌دار هنگام بده بستان کیسه جاروبرقی از مشکلات مربوط به تخلیه کردن کیسه شکایت می‌کنند. کیسه جاروبرقی فیلیپس گونه 9170 به گونه‌ای طراحی شده میباشد که همانند کیف دستی می‌باشد تا زمان خروج کیسه بتوانید به‌راحتی هرچه کل تر آن را از دستگاه جدا کنید. همچنین کیسه جاروبرقی فیلیپس دارای حجم 4 لیتر می‌باشد تا نگران مالامال شدن زود زمان کیسه نباشید و سوای استرس خانه خود را نظافت کنید. از ویژگی دیگر جاروبرقی فیلیپس 2200 وات میتوان به استعمال کردن از کیسه مستمر اشاره نمود. بنابراین درصورتیکه می‌خواهید در هزینه خود صرفه‌ جویی کنید می‌توانید از کیسه مستمر برای همین جاروبرقی زیبا و پرقدرت به کار گیری نمایید.